Hammelmann

  • slide
  • slide

HER SEKTÖR İHTİYACINA ÖZEL ÇÖZÜMLER

Forajet Mühendislik Hammelmann kalitesi ile birçok sektöre özel çözümler sunmaktadır.


NEDEN HAMMELMANN

Üstün üretim yöntemleri, patentli teknolojileri, kaliteli ürün kullanımı , servis ve yedek parça stok hacmi ile ciddiyetini ve kalitesini tüm Dünya'ya kanıtlamış olan Hammelmann bir çok endüstride soruna yönelik çözümler üretmesi sebebiyle tercih edilmektedir. Kullanıcılarına daima tamamen sorunlarına yönelik önerimler yapan Hammelmann müşterileri ile arasında ki dürüstlük ilkesini asla bozmamıştır. Ar-Ge merkezi ile sürekli geliştirme yapan Hammelmann teknolojisi ile kendi içinde yarışmakta ve daima rakiplerinin önünde yer almaktadır.

Çalışan

OfisSERVİS VE YEDEK PARÇA POLİTİKASI

Forajet Mühendislik belirli periyotlarla müşterilerinin ihtiyacı olabilecek yedek parçaları sürekli takip ederek stoğunda bulundurarak acil durumlarda mağduriyet yaşamasını önlemeyi hedeflemektedir. Etkin servis kadrosu ile problemlere yerinde ve uzaktan bağlantı ile müdahale ederek işletmelerin sorunsuz ve daimi çalışmalarını sağlamaktadır. Hammelmann otomatik yedek parça depo sistemi sayesinde müşterilerimize çok kısa sürede yedek parça sağlamayı gönül rahatlığıyla taahhüt edebiliyoruz.

  • 7/24 Servis Ulaşılabilirliği
  • Hızlı Kargo Sistemi
  • Sürekli Stok Takibi
  • Sürekli Eğitim ve Kontrol Mekanizması
  • Teknoloji Center İle Daimi Gelişim
  • Otomatik Depolama Sistemi
  • Almanya-Türkiye Hızlı Servis Bağlantısı

HAMMELMANN POMPA TEKNOLOJİSİ


BÜLTENİMİZE ABONE OLMAK İÇİNİsim


Email


Congratulations. Your message has been sent successfully.
Error, please retry. Your message has not been sent.

GEMİ BOYA,PAS SÖKÜMÜ,YÜZEY YIKAMA İŞLEMLERİ

Hammelmann Raspalama Sistemleri Dünya'nın bir çok tersanesinde kullanılmakta ve her geçen gün sayısı hızla artmaktadır.
#Dockboy #Dockmate #Spiderjet #AquablastLine
#Dockmaster #Jetboy #AquablastRemote #Jetmate #Masterjet

Diğer raspa türlerine göre min. 10 kat daha az maliyet

Vakum sistemi atığı kendi vakum sisteminde hapseder

40m2/h-300m2/h hız kapasitesiyle olağan üstü performans ve verim

Uzaktan kumanda ile operatör kaza riski neredeyse sıfır

Uzaktan kumanda ile operatör kaza riski neredeyse sıfır

BOYAHANE,ASFALT,EPOXY YÜZEY,PİST TEMİZLİĞİ,GRAFİTİ TEMİZLİĞİ VB.

Hammelmann Aquablast Sistemleri ile bir çok zorlu yüzeyi farklı başlıklar ile temizlemek mümkün. Sisteme entegre edilebilen vakum sistemi sayesinde çevreci yaklaşımı ilede takdir toplamaktadır.

TANK,OTOKLAV,

Lorem ipsum dolor sit amet. Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus est Lorem ipsum dolor sit amet. no sea takimata sanctus est Lorem ipsum dolor sit amet. no sea takimata sanctus est Lorem ipsum dolor sit amet. sed diam voluptua a kasd gubergren mertillo.

DEBURRING,DECORING,ROUGHENING

Lorem ipsum dolor sit amet,sed diam voluptua. sed diam voluptua. sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, no sea takimata sanctus est Lorem ipsum dolor sit amet. no sea takimata sanctus est ipsum dolor sito.

DESCALING

Çelik sektöründe Descaling işlemi için başarılı sonuçlar alan sistem üretimi yapan Hammelmann uzun yıllardır bu konuda tecrübeye sahiptir.

SU JETİ

Hammelmann Cutting Pump su jeti ile kesmede sektörün bir çok ihtiyacını karşılamaktadır. Mermer,beton,demir gibi birçok ürün kesiminde kullanılan sistemler, özel mekanizması ile doğal gaz,petrol gibi sektörlerde yüksek çaplı borulara entegre edilerek su jeti ile kesme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.


UYGULAMAYI YÜKLE
SİSTEMİNİ KENDİN SEÇ

Hammelmann Water Jet Calculation ile doğru basınç,debi değerlerini seçerek sorunsuz çalışabilecek nozul hesaplamalarını gerçekleştirebilirsiniz. Yanlış sistem seçimi basınç kaybı,debi kaybı sağladığı gibi operatörün maruz kalacağı lüzumsuz tepki kuvvetinide ortadan kaldırma imkanı sağlar.


SÖKÜYORUZ!

Dünya'nın kirini pasını boyasını asfaltını lastiğini plastiğini güç zor demeden bahane üretmeden söküyoruz. Üstelik entegre vakum sistemleriyle tamamen çevre dostu. Hammelmann Yüksek Basınçlı Su Pompası ve sistemleri hizmetinizde

BROŞÜRLERİMİZİ İNCELEYİNİZ

Bir çok sektöre özel çözümlerimiz için lütfen broşürlerimizi inceleyiniz.

POMPA ÇALIŞMA PRENSİBİMİZİ İZLEYİNTECRÜBE

70 YIL

PATENT

12 MODEL

DÜNYADA

48 OFİS
WhatsApp Bize Yazın